A www.lorincze-hhalom.hu oldal a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz.

Lőrincze Lajos Általános Iskola

Hegyeshalom

Elérhetőségek

OM azonosító: 030647

9222 Hegyeshalom, Rákóczi F. u. 13.

 Tel./fax: 96/220-100

Igazgató

Tel: 96/568020

9222 Hegyeshalom, Iskola u. 8.

Tel: 96/220-092

E-mail:

lorincze.iskola@gmail.com

Web:

 http://www.lorincze-hhalom.hu

2017/2018. tanév

verseny eredményei

ALSÓ TAGOZAT

Magyar

  Kiskörzeti vers és prózamondó verseny, Kimle

1. évf. vers:                     III. hely   Sík Petra 1.a

            verses mese:        II. hely:    Klimo Anna 1.a

                                         III.hely:    Károly Milán 1.a

felkészítő: Koloszárné Kovács Sarolta

2. évf. vers:                    III. hely:    Cimpián Domonkos 2.b

            verses mese:        II. hely:    Asztalos Arabella 2.b

                                         II.hely:     Smauzer Petra 2.a

            próza különdíj:                      Gál Bettina 2.b

                                        III. hely:    Vincze Vajk 2.a

felkészítő: 2.a osztály Miliczki – Mátyás Anikó, 2.b osztály: Stuthné Salzer Erika

3.  évf. vers:                    II. hely.    Kaproncai Ákos 3.a

         III. hely:    Horváth Jázmin 3.a

            verses mese:       I. hely:    Zsédely Dániel 3.a

            próza:                III. hely:   Németh Bence 3.a

                felkészítő: Kondor Rita

4.    évf. vers:                I. hely:   Németh Nina 4.a

                                  III.hely:    Szédelyi Ábris 4.a

          verses mese:   I. hely:     Bokodi Lina 4.a

                                  II. hely:     Kézdi Kiara 4.a

        próza:   külön díj:               Stuth Réka 4.a

Felkészítő: Baginé Tóth Tünde

Országos Őszi Olvasóverseny (levelezős)

                          XXVI. hely  Gál Bettina  2.b

 Felkészítő: Stuthné Salzer Erika

Kistérségi tanulmányi verseny Hegyeshalom

Magyar:

Stigler Vanessza 1.a          III. hely           Felkészítő: Koloszárné Kovács Sarolta

Gál Bettina 2.b                    II. hely           Felkészítő: Stuthné Salzer Erika

Lugosi Adrienn 3.a             II. hely           Felkészítő: Kondor Rita

Kézdi Kiara 4.a                   III. hely           Felkészítő: Baginé Tóth Tünde

Suli-Hód Országos Levelezős Verseny

Kanka Szilvia 2.a                 I. hely            Felkészítő: Miliczki-Mátyás Anikó

 

Matematika:

Ráb Zsombor 1.a                 I. hely           Felkészítő: Koloszárné Kovács Sarolta

Csirikusz Zsombor 2.a         I. hely           Felkészítő: Miliczki-Mátyás Anikó

Nagy-Domsitz Alina             III. hely         Felkészítő: Göcsei Karolin

Éliás-Béri Barnabás             I. hely           Felkészítő: Göcsei Karolin

Takács Boldizsár                  II. hely           Felkészítő: Göcsei Karolin

 Kiskörzeti népdal-éneklési verseny Hegyeshalom

Énekegyüttes:

arany fokozat     Andrássy Gellért, Herman Luca, Kutassy Luca, Lang Annamária, Baranyai Jázmin, Nagy Kiara, Buni Noémi, Stuth Réka, Kézdi Kiara,                                   Madaras Laura

Kis énekegyüttes:

arany minősítés     Lang Annamária, Buni Noémi, Kézdi Kiara

"Tiszán innen..." megyei népdal-éneklési verseny

bronz fokozat     Andrássy Gellért, Herman Luca, Kutassy Luca, Lang Annamária, Baranyai Jázmin, Nagy Kiara, Buni Noémi, Stuth Réka, Kézdi Kiara,                                   Madaras Laura

Sport

Mezei futóverseny, Újhelyi Imre Ált. Iskola, Móvár

1.                  korcsoport:      III. hely:    Kiss Benedek 2.a

                                     VI.hely:      Sághy Botond 2.a

             felkészítő: Pósáné Kaszás Csilla

FELSŐ TAGOZAT

Magyar

Tankerületi helyesírási és nyelvhelyességi verseny, Mosonszolnok

5.évf.         II. hely.    Lang Annamária 5.a

                 III. hely:    Régner Kíra 5.b

felkészítő: Baginé Tóth Tünde

6.évf.        III. hely:   Kanka Eszter 6.a

felkészítő: Bognár Mária

Vers – és prózamondó verseny, Mosonmagyaróvári Kulturális Egyesület,

különdíj: Kalocsai Martin 6.a

felkészítő: Bognár Mária

Móra Ferenc Általános Iskola vers – és novellaíró pályázata, Mosonmagyaróvár

II.hely: Andrássy Gellért 5.a

felkészítő: Baginé Tóth Tünde

 

Sport

Mezei futóverseny, Újhelyi imre Ált. Iskola, Móvár

3.korcsop.                             1. hely:       Glaser Levente 6.a

                                       7. hely:        Régner Kíra 5.b

4. korcsop.                     9. hely:        Inzsöl Alex 7.a

felkészítő. Bálintfi István

Ugrógála, Levél

2.korcs.helyből távolugrás       1.hely:         Kutassy Luca 5.a

                                                 3. hely:        Éliás – Béri Barnabás 4.a

 helyből hármas ugrás             1. hely:        Kutassy Luca 5.a

3. hely:       Stuth Réka 4.a

távolugrás: 1. hely: Kutassy luca 5.a

3.korcs. helyből távolugrás:      1. hely:          Kalocsai Martin 6.a

                                                  2. hely:          Kanka Eszter 6.a

                                                                       Miliczki Áron 5.a

           3.hely:          Glaser Levente 6.a

   helyből hármas ugrás:            1. hely:          Kanka Eszter 6.a

                                                                        Kalocsai Martin 6.a

     2.hely:          Glaser Levente 6.a

     3. hely:         Miliczki Áron 5.a

     4. hely:         Németh Viktória 6.a

   távolugrás:                             1. hely:          Glaser Levente 6.a

                        2.hely:           Miliczki Áron 5.a

                        3. hely:          Régner Kíra 5.b

                                              Kanka Eszter 6.a

                                              Tölgyes Zalán 6.b

4.korcs. helyből távolugrás          1. hely:        Inzsöl Alex 7.a

                                                     2. hely:        Farkas Dániel 8.a

                                                                         Gruber Zoé 8.a

 helyből hármas ugrás                 1. hely:         Gruber Zoé 8.a

                                                                         Inzsöl Alex 7.a

      2.  hely:        Farkas Dániel 8.a

távolugrás 1. hely: Gruber Zoé 8.a

                    3.  hely:           Inzsöl Alex  7.a

 Diákolimpia Megyei Döntő:

Atlétika:

I

600 méteres futás (lány)                      IX. hely       Kükedi Laura 6.b

                                                              X. hely       Madaras Laura 6.a

60 méteres futás (lány)                         VII. hely     Régner Kíra 5.b

4 x 100 m váltófutás (lány)                     V. hely      Kükedi Laura, Németh Viktória, Régner Kíra, Bogyai Fruzsina

súlylökés (lány)                                      IV. hely      Gruber Zoé 8.a

600 méteres futás (fiú)                           III. hely      Glaser Levente 

60 méteres futás  (fiú)                            III. hely       Tölgyes Zalán   / országos döntőbe jutott /

V. korcsoport fiú csapatverseny:        VI. hely     Bors Dávid, Deák Ferenc, Farkas Dániel, Inzsöl Alex, Szabados Gergely, Vajdi Ádám

1500 m futás (fiú)                                VIII. hely     Szabados Gergely 8.a

kislabdahajítás                                    VI. hely       Inzsöl Alex 7.a

III. korcsoport fiú csapatverseny:        VII. hely      Bagi Levente, Glaser Levente, Tölgyes Zalán, Darázs Dániel, Miliczki Áron

 

kislabdahajítás                                     VII. hely     Glaser Levente 6.a 

Német

"Deutsch macht Spaß!" német megyei csapatverseny Csorna

5. évf.       VII. hely   Lang Annamária, Séra Patrik, Miliczki Áron

6. évf.         I. hely    Kanka Eszter, Németh Viktória, Kalocsai Martin

7. évf.        IX. hely   Forgács Boglárka, Takács Noémi, Stuth István

8. évf         IV. hely   Wolf Vivien, Lang Dávid, Németh Noel

Rajz

Cziráki Lajos Komplex Megyei Tanulmányi Verseny Győr

Bagi Levente 6.a        III. hely            Felkészítő: Magyar István