A www.lorincze-hhalom.hu oldal a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmaz, melyet a honlap használatával Ön tudomásul vesz.

Lőrincze Lajos Általános Iskola

Hegyeshalom

Elérhetőségek

OM azonosító: 030647

9222 Hegyeshalom, Rákóczi F. u. 13.

 Tel./fax: 96/220-100

Igazgató

Tel: 96/568020

9222 Hegyeshalom, Iskola u. 8.

Tel: 96/220-092

E-mail:

lorincze.iskola@gmail.com

Web:

 http://www.lorincze-hhalom.hu

 

1. a osztály

Osztályfőnök: Stuthné Salzer Erika
  • Ábrahám Kiara Alana
  • Balka Szelina
  • Berki Brendon
  • Bölcskei Milán Gábor
  • Cellár László
  • Cseh Dorka
  • Csirikusz Zsombor
  • Frey Dániel
  • Halász Kevin
  • Hegyi Kevin
  • Jenőffy Kamilla
  • Kézdi Léna
  • Krajczár Norbert Lóránt
  • Kundi Dominik
  • Marton Sára
  • Mitró Benjámin
  • Molnár Polli
  • Nagy Leonetta
  • Németh Kornél Zoltán
  • Pető Laura
  • Radácsi Alíz
  • Stuth Dávid
  • Szücs Botond
  • Tóth Mira
  • Török Ádám
  • Ujj János Imre
  • Virág Boglárka
  • Welleschütz Kevin
  • Zsuppán Zoé

2. a osztály

Osztályfőnök: Koloszárné Kovács Sarolta
  • Bagonyi Zamira Hajnalka
  • Baltová Liana
  • Baranyai Dániel
  • Baranyai Hunor Tibor
  • Böröczky Ferenc Noé
  • Éliás-Béri Amira
  • Fóris Barnabás
  • Gősi Mátyás
  • Horváth Álmos Lukács
  • Kaproncai Bálint
  • Károly Milán Richárd
  • Klimó Anna
  • Kökényesi Mátyás Balázs
  • Krivák Dávid
  • Kükedi Benedek
  • Németh Márk Péter
  • Salzer Márton
  • Sík Petra
  • Stigler Vanessza Kármen
  • Vajnai Márk
  • Vida Csongor   

3. a osztály

Osztályfőnök: Miliczki-Mátyás Anikó
  • Baltová Bernadett
  • Csirikusz Zsombor
  • Csóka Vivien
  • Hiebl Justin József
  • Kanka Szilvia
  • Kézdi Kitti
  • Kiss Benedek
  • Laczó Viola Tünde
  • Madaras Árpád Martin
  • Major Kira Alexandra
  • Marton Máté
  • Molnár Imre József
  • Molnár Réka Hanna
  • Molnár Vanda
  • Pap Péter Pál
  • Pintér Réka
  • Sághy Botond
  • Smauzer Petra
  • Szücs Karolina
  • Takács Máté Mihály
  • Vajdi Nóra Vincze
  • Vajk András

3. b osztály

Osztályfőnök: Kondor Rita
  • Asztalos Arabella
  • Cimpián Domonkos
  • Gál Bettina
  • Gidai Máté
  • Góth Christopher
  • Halász Olivér
  • Horváth Ramóna
  • Lőrinczi Dávid
  • Mayer Panna
  • Mitró Benedek
  • Mocsel Lajos Tibor
  • Polonkai Bálint Lajos
  • Rácz Anasztázia
  • Skerlec Ramóna Katalin
  • Skerlec Szilveszter Pál
  • Szarka Ilona Eszter
  • Szubi Máté
  • Szubi Sándor
  • Trebula Petra

4. a osztály

Osztályfőnök: Göcsei Karolina
  • Bachmann Róbert
  • Bódi Krisztina
  • Herman László
  • Horváth Jázmin Anna
  • Horváth Kitti Dorina
  • Jenőffy Hanga
  • Kaproncai Ákos
  • Károly Róbert Zsolt
  • Kormos Bence
  • Lugosi Adrienn
  • Lajtai Csenge
  • Mocsel Hajnal
  • Nagy-Domsitz Alina
  • Nagy Kende
  • Nagy Zoltán
  • Németh Bence
  • Németh Kornél
  • Ocskai Amira Jázmin
  • Salzer Géza Kristóf  
  • Zsédely Dániel

5. a osztály

Osztályfőnök: Tóthné Gősi Erika Klára
  • Bagonyi Ármin Mihály
  • Bokodi Lina
  • Éliás - Béri Barnabás
  • Galgóczi Eszter Dominika
  • Gondár Amanda
  • Gulyás Bendegúz
  • Jagadics Bence Adrián
  • Kézdi Kiara
  • Kiss Gergely
  • Kovács István András
  • Lapincs Márk
  • Madaras Léna Réka
  • Maráczi Martin
  • Metzker Maja
  • Nagy Laura
  • Németh Nina
  • Németh Noémi Virág
  • Ötvös Noel
  • Polonkai Lili Kata
  • Sárkány Olivér
  • Stigler Alex Géza
  • Stuth Réka
  • Szilágyi Kinga
  • Takács Boldizsár
  • Taufer Ciprián

6. a osztály

Osztályfőnök: Bohárné Leszkovich Gabriella
  • Andrássy Gellért
  • Bachmann Regina
  • Baranyai Jázmin Adrienn
  • Baranyai Krisztián
  • Bogácsi Dorina
  • Buspataki Attila
  • Darázs Dániel
  • Dubi Dominik
  • Herman Luca
  • Kutassy Luca Hanna
  • Lang Annamária
  • Miklós Árpád
  • Miliczki Áron
  • Sághy Imre
  • Séra Patrik
  • Strasser Stella Dorina
  • Ujj Edina Ilona

6.b osztály

Osztályfőnök: Szoboszlai Sándorné
  • Farkas Olivér
  • Fekete Ábel Attila
  • Gidai Gábor
  • Halász István Benjamin
  • Horváth Barnabás
  • Mitró Barnabás
  • Pető Zoltán Dominik
  • Régner Kíra Viktória
  • Roszmann Richárd
  • Szalay Petra Adrienn
  • Trebula Krisztián
  • Varga Virág Blanka
  • Varga Ivett
  • Szarvas János

 7. a osztály

Osztályfőnök: Nyársik Zsuzsanna
  • Bagi Levente
  • Béri Imola
  • Bogyai Fruzsina
  • Buni Noémi Alexa
  • Glaser Levente
  • Hadnagy Dorina
  • Horváth Márk
  • Nagy Csenge
  • Nagy Kamilla
  • Pap Boglárka
  • Selyem István
  • Stuth István
  • Szücs Bálint
  • Tompa Krisztián

 7. b osztály

Osztályfőnök: Bálintfi István
  • Buzás Rebeka
  • Erdős Alexander
  • Fábry Kevin
  • Kaproncai Alex
  • Kovács Ilona
  • Krajcsirik Szabocs
  • Kükedi Laura
  • Mester Dávid
  • Mezei Dávid
  • Németh Viktória Zsuzsanna
  • Ötvös Jázmin Zsüliett
  • Reményi Rebeka Nóra
  • Szőke Damján
  • Takács Csilla Veronika
  • Takács Patrik Norbert
  • Tölgyes Zalán
  • Welleschütz Szabolcs

 8. a osztály

Osztályfőnök: Bognár Mária
  • Csernó Dorina Márta
  • Darázs Máté
  • Deák Ferenc
  • Dovigyel Veronika Csenge
  • Farkas Dorka
  • Forgács Boglárka Adél
  • Inzsöl Alex Gergő
  • Kacsíz Orsolya
  • Kükedi Bálint
  • Ladányi Krisztián
  • Ladányi Réka
  • Nagy Brigitta
  • Peredi Milán Norbert
  • Rácz Brigitta
  • Smauzer Dávid
  • Szabó Netta
  • Szűcs Dominik
  • Takács Noémi
  • Trebula Dominik
  • Urbán Dávid Zoltán
  • Winkler Erika Olga
  • Závori Dávid
  • Zsédely Zsolt
  • Zsuppán Viktória